Η εταιρεία μας

Η Εταιρεία μας δραστηριοποιείται στο χώρο του εξοπλισμού και των αναλώσιμων ειδών για τη λειτουργία γραφείων, επιχειρήσεων και εκπαιδευτικών οργανισμών.

Με γνώμονα την απόλυτη ικανοποίηση των πελατών μας δημιουργήσαμε το πληρέστερο ηλεκτρονικό κατάστημα με προϊόντα των καλύτερων και πλέον αναγνωρισμένων εργοστασίων από την Ελλάδα και το εξωτερικό, συνδυάζοντας πάντα την εγγυημένη ποιότητα και τις πολύ χαμηλές τιμές. Συγκεκριμένα:

• Διαθέτουμε ολοκληρωμένη σειρά προϊόντων που αφορούν στην οργάνωση, την επίπλωση, τον μηχανολογικό εξοπλισμό και τα αναλώσιμα-είδη γραφής, διόρθωσης, αρχειοθέτησης, λογιστικών εντύπων, εκτύπωσης- για την εύρυθμη λειτουργία του γραφείου ή της επιχείρησής σας.
  • Με οδηγό την πολύχρονη εμπειρία μας στο χώρο της εκπαίδευσης, αναλαμβάνουμε την πλήρη οργάνωση και υποστήριξη σχολικών οργανισμών-παιδικών σταθμών, νηπιαγωγείων, δημοτικών σχολείων γυμνασίων, λυκείων και κάθε είδους φροντιστηρίων-τόσο σε υλικοτεχνική υποδομή(πίνακες θρανία, καρέκλες, οργάνωση των γραφείων) καθώς και σε αναλώσιμα είδη( γραφής, ζωγραφικής και σχεδίου, χαρτών, εντύπων).
  • Προσφέρουμε σε ιδιαίτερα χαμηλές τιμές και μεγάλη ποικιλία πλήρη σειρά προϊόντων για τους μαθητές όλων των βαθμίδων:μολύβια, στυλό, τετράδια, είδη ζωγραφικής και χειροτεχνίας, σχολικές τσάντες.
  • Αναλαμβάνουμε τη μελέτη κάθε επαγγελματικού χώρου και μπορούμε να προτείνουμε στους πελάτες μας ολοκληρωμένη πρόταση για την εργονομική και πιο αποτελεσματική λειτουργία του επαγγελματικού σας χώρου.

Για την Εταιρεία μας καλός πελάτης είναι ο πλέον ικανοποιημένος πελάτης!